[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره نشريه :: آخرين شماره :: تمام شماره‌ها :: جستجو :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات نشریه::
آرشیو مجله و مقالات::
اصول اخلاقی انتشار مقاله ::
برای نویسندگان::
مراحل داوری و پذیرش مقالات::
برای داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
بایگانی مقالات زیر چاپ::
اسامی داوران::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
پایگاه های نمایه کننده
..
:: فرم تعهد نویسندگان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۲۰ | 
لازم است نویسندگان محترم فرم تعهد نامه به شرح زیر را تنظیم و به همراه فایل اصلی مقاله در قسمت فایل های پیوست بارگذاری فرمایند. برای شروع فرآیندهای ارزیابی مقاله این فرم الزامی است.
به نام خدا
فرم تعهد
سردبیر محترم فصلنامه حسابداری مالی
با سلام و احترام
نویسندگان مقاله".................................................................................................................................................................."
ضمن ارسال آن جهت بررسی و چاپ در فصلنامه حسابداری مالی تعهد می­ نمایند:
1- مقاله قبلا در هیچ یک از نشریات کشور به چاپ نرسیده و بطور همزمان برای نشریات داخلی و یا خارجی دیگر ارسال نشده است و تا روشن شدن تکلیف قطعی در آن فصلنامه به مجله دیگری ارسال نخواهد شد.
2- آقای / خانم .......................... را (از نویسندگان) به عنوان نویسنده رابط با فصلنامه معرفی نموده و نمایندگی ایشان در کلیه امور مرتبط با این مقاله به ویژه انجام اصلاحات احتمالی را نزد فصلنامه حسابداری مالی می­ پذیریم.
3- محتوای ارسالی توسط تمامی نویسندگان که اسم و رتبه علمی ایشان در ذیل ذکر شده مطالعه و تایید شده است.
4- در جریان اجرای این تحقیق و تهیه مقاله کلیه اصول اخلاق حرفه­ای مرتبط با موضوع تحقیق از جمله رعایت حقوق مؤلفان و مصنفانه رعایت شده است. 
5- در صورت وجود هرگونه تعارض در منافع احتمالی مقاله بین نویسنده/نویسندگان و یا حامیان کار پژوهشی منجر به تهیه مقاله، مسئولیت آن صرفاً به عهده نویسنده/نویسندگان است و فصلنامه حسابداری مالی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
6- از غیرقابل تغییر بودن اسامی، اطلاعات و ترتیب درج نویسندگان «در تمامی نسخه های اصلی و بازنگری شده» آگاهی داشته و محتوای ارسالی توسط تمامی نویسندگان که اسم و رتبه علمی ایشان در ذیل ذکر شده مطالعه و تایید شده و نام هیچ نویسنده­ای بدون همکاری موثر در تولید این مقاله قید نشده است و از میان نویسندگان ذیل، ردیف شماره ............. به عنوان نویسنده مسئول مقاله (که نامش در مقاله نهایی به عنوان مسئول مقاله درج خواهد شد) معرفی می­شود. آدرس پست الکترونیک نویسنده مسئول: ................................................................................
ترتیب نام و نام خانوادگی آخرین مدرک رتبه علمی آدرس  دانشگاهی نوع و سهم مشارکت امضاء
1
2
3
4
5
 1-  نام هر فرد به صورت کامل و به آن شکلی که باید در مقاله درج شود نگاشته شود (بدون درج عناوین و القاب مثل دکتر، خانم، آقا .....)
2- آدرس دانشگاهی برای هر نویسنده به طور دقیق به صورت "نام گروه یا بخش آموزشی، نام دانشکده یا مرکز تحقیقاتی، نام دانشگاه یا پژوهشگاه، نام شهر، نام کشور" درج شود
3- هر نویسنده باید مقابل نام خویش را امضاء نماید.
  • حقوق مادی نشریه
ما نویسندگان با اختیار و آگاهی کامل، کلیه حقوق مادی مربوط به انتشار این مقاله (صرفا انتشار مقاله و نه محتوای مقاله) را به فصلنامه حسابداری مالی واگذار می نماییم و نشریه در انتشار این مقاله به هر صورت (نسخه کاغذی، آنلاین، لوح فشرده، نمایه های بین المللی و داخلی و ...) اختیار تام دارد و منافع مادی احتمالی متعلق به نشریه است. این حق تنها با رد انتشار این مقاله در نشریه یا انصراف نویسندگان از ادامه همکاری تا قبل از تعیین تکلیف قطعی مقاله سلب خواهد شد.
 
 
 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 16 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
فصلنامه حسابداری مالی Quarterly Financial Accounting
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 45 queries by YEKTAWEB 3974